سؤال The Hobbit : An Unexpected Journey

12 جولای 2012 18:02 #26027 توسط FeanoR
وااااااااو رسیدیم به هابیت، راستش من تو دوران خوندن هابیت خیلی حال میکردم، یعنی واقعا بعد از سیلماریلیون، خوندن دوران هابیت خیلی خوب بود برام... همه چی توش داشت، ماجرا جویی، کمدی، ترس، وحشت، اژدها، شجاعت های بی مانند، زیرک بودن، کلک زدن... یعنی همه چی... وقتی فهمیدم هابیت داره ساخته میشه، از همون لحظه خیال پردازی هام در مورد ساخت سیلماریلیون شروع شد... خیلی دوست دارم بدونم، توی هابیت چطوری اژدها رو نشون میده جکسون... توی هابیت ساختن تمام ابعاد کتاب به عنوان یک فیلم، کار ممکنی هست برای جکسون، با اینکه نتونست بیشتر از 30 درصد کتاب های سه گانه ارباب حلقه ها رو به تصویر بکشه ولی امیدواریم که هابیت رو کامل بسازه و حتی فراتر از کتاب!!!

فکر کنم اگه سیلماریلیون رو بخواد بسازه، یا باید کل هالیوود رو حراج بذارن!!! یا باید 10 درصد کتاب رو بسازن!!! واقعا ممکنه یک روزی من شخصیت فئانور رو ببینم؟ یا ملکور رو؟ یا خرفت شدن سائورون رو؟ الف های طلایی رو ببینیم؟ هم الف های نقره ای رو هم نشون بدن، بسه برام :D تاریکی جهان رو!!! ساختن سیلماریلیون ها توسط فئانور... شروع جنگ ها... وااااااااااو!!!!! نمیتونم صبر کنم برای دیدن هابیت و برای ساخته شدن سیلماریلیون :daydreaming
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

13 جولای 2012 06:01 #26029 توسط farzam
ساخت فيلم تموم شده ؟؟؟؟؟
اليا وود چه كارست تو اين قسمتش ؟!!!!!

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate

13 جولای 2012 10:29 - 13 جولای 2012 10:31 #26034 توسط Elnaz
سه‌گانه‌ی ارباب حلقه‌ها رو من 100 باری دیدم. امیدوارم این "هابیت" هم به خوبی نسخه‌های قبلی باشه

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com

14 جولای 2012 04:26 #26054 توسط Nasim
من باور نمیشه هنوز که زنده هستم تا بتونم این فیلم رو ببینم ! :daydreaming

14 جولای 2012 12:18 - 14 جولای 2012 12:42 #26062 توسط mahan

farzam نوشته: ساخت فيلم تموم شده ؟؟؟؟؟
اليا وود چه كارست تو اين قسمتش ؟!!!!!

دقیق نمیدونم الان تو چه مرحله ای هستند ولی فیلم برداری هردو قسمت پس از 266 روز در نیوزلند تموم شده.....(قسمت اول در 14 دسامبر 2012 و قسمت دوم در 14 دسامبر 2013 اکران میشوند)

الیجا هم دوباره در نقش فردو در این فیلم حضور داره!!!! ولی من نمیدونم چرا!! آخه طبق داستان فردو اصلا وجود خارجی نداره و در کتاب هابیت نیست! طبق داستان و کتاب شخصیت فردو نباید تو این فیلم باشه.....حالا اینکه الیجا و فردو هست رو نمیدونم!!! احتمالا در قسمت اول حضور داره و در قسمت دوم نیست یا برعکس.....

جکسون احتمالا با استفاده از سایر کتاب ها و نوشته های تالکین داستان های بین داستان هابیت و زمان رخداد سه گانه ارباب حلقه هارو هم به تصویر میکشه که در این صورت احتمال حضور فردو و سایرین هست(البته این دوستان در کتاب هم حضور دارن و تک و توک اسمشون به گوش میخوره ولی حضورشون کمرنگه....در فیلم هم اینطور پیش بینی میشه)

احتمال بالا بسیار قویه چون اعلام شده که کیت بلانشت در نقش "گالادریل"، اورلاندو بلوم در نقش "لگولاس" و کریستوف لی در نقش "سارومان" بازی میکنند و در فیلم(احتمالا همانند کتاب کمرنگ هستند) حضور دارن....

ولی کلا تو هابیت یه بیلبو بگینز هست و سیزده تا دورف(با رئیس شون تورین 13تا)، گاندولف، گالم، تورین سپر بلوط(پادشاه اربور و رئیس 12تا دورف)، داین(پسر عموی تورین که آخر....میشه!)،الروند، بابای لگولاس، بئورن(که هم خرس میشه هم آدم)، یک اژدها کش به نام بارد و یک اژدهای بزرگ به نام اسماگ و عقابها....!! آره دیگه تا جایی که یادم میاد مهم ها اینا بودن!! ولی در هابیت فردو و سایرین هیچ نقشی ندارن این وسط!! و حضور شخصیت های ارباب حلقه ها فقط میتونه با به تصویر کشیده شدن داستان ها و اتفاقات بین هابیت و ارباب حلقه ها توجیه بشه.....
كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, FeanoR

14 جولای 2012 13:43 - 14 جولای 2012 13:51 #26064 توسط Elnaz

mahanVII.XI نوشته: جکسون احتمالا با استفاده از سایر کتاب ها و نوشته های تالکین داستان های بین داستان هابیت و زمان رخداد سه گانه ارباب حلقه هارو هم به تصویر میکشه که در این صورت احتمال حضور فردو و سایرین هست(البته این دوستان در کتاب هم حضور دارن و تک و توک اسمشون به گوش میخوره ولی حضورشون کمرنگه....در فیلم هم اینطور پیش بینی میشه)

احتمال بالا بسیار قویه چون اعلام شده که کیت بلانشت در نقش "گالادریل"، اورلاندو بلوم در نقش "لگولاس" و کریستوف لی در نقش "سارومان" بازی میکنند و در فیلم(احتمالا همانند کتاب کمرنگ هستند) حضور دارن....

منم همین فکر رو میکنم. احتمالا همینطوری باید باشه.

ولی پس ویگو مورتنسن تو این قسمت نیست اصلا؟! وقتی فرودو و لگولاس هستن چرا آراگورن نیست!؟ (راستی ویگو 2 سال پیش تهران بوده)

راستی میگی جکسون یاد مایکل میافتم همه‌اش! :))

bemikelike.wordpress.com

14 جولای 2012 14:27 #26067 توسط شايان
مطمئنا فیلمش به زیبایی سری ارباب حلقه ها میشه چون پیتر جکسون به خوبی این کار رو میشناسه من از موقعی که بچه بودم یادمه میگفتن میخوان هابیت رو بسازن دیگه اینقدر طول کشیده بود که یک بازی براساس داستان هابیت برای کامپیوتر اومد اما فیلم نیومد..دیگه خیال کردم بیخیال شدن تا 1 سال پیش که خبر رسمی ساخته شدنش رو شنیدم...

اینم لینک Teaser فیلم برای کسانی که ندیدن.... حتما ببینین!!!(منبع عصر دانلود)

trainbit.com/files/4239334884/the_hobbit...%28dlera%29.mp4.html

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Elnaz, farzam, mahan, شاپرک

14 جولای 2012 21:52 - 14 جولای 2012 21:54 #26086 توسط mahan

Elnaz نوشته:
ولی پس ویگو مورتنسن تو این قسمت نیست اصلا؟! وقتی فرودو و لگولاس هستن چرا آراگورن نیست!؟ (راستی ویگو 2 سال پیش تهران بوده)

)

متاسفانه ویگو تو فیلم نیست! شخصیت آراگورن تو هابیت نقشی نداره . . .
خود ویگو هم طی مصاحبه ای در جواب اینکه برای بازی در هابیت پیشنهادی دریافت کرده یا نه گفته: "من هم تو تیم دل تورو بودم هم جکسون ولی هیچوقت پیشنهادی مطرح نشده برای هر دو قسمت فعلا هم تصمیمی ندارم بازی کنم من نقشی در این دو قسمت ندارم و از طرفی با وجود علاقه ای که به فیلم و شخص پیتر جکسون دارم نمیتونم تیم را همراهی کنم در نقش دیگری چون بشدت گرفتار هستم و توانایی قبول نقش سنگین را ندارم"
واقعا حیف شد که نیست و شاهد هنر فوق العادش نیستیم . . .

آره تو تهران بود....یه دوست ایرانی داشته(اشتباه نکنم یه دختره ای بود از طرفداراش) که بیماری خاصی داشت(فکر کنم سرطان بود) و بستری شده بود.....ویگو اومد ملاقاتش..... :x ;;)

راستی شایان بابت تیزر ممنون . . . . ندیده بودمش!!! :x_x
كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, farzam

15 جولای 2012 15:03 #26103 توسط شايان
خواهش میکنم ماهان جان من یادم میاد دورانی که ویگو مورتنسن اومده بود ایران مجله تصویر دنیای هنر حسابی رو اومدنش مانور داده بود.

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

15 جولای 2012 15:44 - 15 جولای 2012 15:44 #26105 توسط Elnaz
شایان عکسهایی که تو ایران ازش گرفتن رو مجله چاپ کرد؟

bemikelike.wordpress.com

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

مدیران انجمن: شايان

Please publish modules in offcanvas position.